raf sistemleri ankara Ağır yük raf sistemleri – İdeal Raf sistemleri Ankara | Raf Sistemleri Ankara

raf sistemleri

raf sistemleri ankara

raf ankara

Raf sistemleri Ankara, ağır yük raf sistemleri, çelik raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri
Ağır yük raf sistemleri |

ağır yük raf sistemleri

Raf sistemleri Ankara, İdeal Raf Sistemleri , ağır yük raf sistemleri, çelik raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri işleri yapan firmadır.

depo raf sistemleri ankara, raf sistemleri ankara ostim, ankara raf sistemleri fiyatları, raf ankara, ikinci el raf sistemleri ankara, ankara raf sistemleri İdeal Raf sistemleri, ağır yük raf sistemleri, çelik raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri dışında çelik, kompakt arşiv dolapları, çelik soyunma dolapları üretir

İdeal Raf sistemleri 0 312 354 99 16 | Raf Sistemleri Ankara

hafif yük raf sistemleri

İdeal Raf Sistemleri , Raf Sektöründe yıllardır edindiği tecrübeyi her geçen gün çoğaltmakda ağır raf sistemleri, ve bu anlayışla müşterilerimize en güvenilir ve en sağlam hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Raf sistemleri Ankara Sektörümüzdeki teknolojik yeniliklerin farkında olarak ve bunları ürün yelpazemizle birleştirerek raf sistemlerinin hem kullanışlı çelik raf sistemleri, hem de dekoratif görünmesi için özverili çalışmalar yapmaktayız.

çelik raf sistemleri

Müşterileriniz için daha rahat alış-veriş yapacakları, hafif raf sistemleri görsel ve işlevsel olarak en rahat şekilde ürünlerini sergileyecekleri ve depolayacakları raf sistemleri ankarani, sizlere özel olarak tasarlamakta ve uygulamaktayız.

raf sistemleri ankara

İdeal Raf Sistemleri Ankara olarak, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmakta; sektörümüzün öncü kuruluşlarından biri olduğumuzu her yeni hizmetimizle bir kez daha göstermekteyiz.

Elf Destekli Sistem, isminden anlaşılacağı üzere yan ve tavan kaplamaları ile birlikte kendisi tarafından bir bina olarak desteklenmektedir. Geleneksel depolar için gerektiği gibi duvar ve çatı inşa etmeye gerek yoktur.

Kendini Destekleyen Sistem, tüm binayı oluşturan raflardan oluşmaktadır. Bu durumda, sıradan sistemle karşılaştırıldığında toplam maliyetin yaklaşık% 18-27'si kadar tasarruf edebilirsiniz: bir bina inşa etmek ve raf sistemi satın almak. Forkliftler olmadan depo koridorlarında gezinmek gerekmez.

Kurulum boyunca raflar ve otomatik taşıyıcı yüksek yoğunluklu Raf Sistemleri Ankarasistemi ile ürünlerin boşaltılmasını kolaylaştırır. İlave olarak, operatör, telsiz kontrolü hareketleri mekik için birkaç birim uzaktan kumanda kullanabilir. Shuttle, rafın son mevcut konumunda bir palet stoklayabilir. Farklı boyutlarda 1mt / sn 1500kg işleyebilir.

1mt / sn'ye kadar olan süratle ve 1,500 kg'a kadar yükle. Geleneksel bir forklift ile manuel olarak kullanılabilir.


sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

Web Tasarım  

online alışveriş 

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Program

E-Ticaret sitesi fiyatları  

E-Ticaret sitesi  

Kiralık Ofis  

Ağır yük raf sistemleri

Ağır yük raf sistemleri, paletli veya sandık-sepet ile istiflenecek ağır malların depolanmasını sağlayan geniş kullanım olanağına sahip en yaygın depolama sistemidir.  Bu sistem çeşit açısından çok ve miktarlarında fazla olduğu durumlarda stoklanan ürün için uygun olup, depo alanında optimum istifade ve mükemmel kullanım sağlar. En yaygın ve geniş kullanım alanı olan bu sistem ayarlanabilir yatay ( Travers ) eleman yükseklikleri ( kat aralıkları ) sayesinde, ihtiyaç duyulan her endüstri dalındaki depolarda uydulanıp kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

  • Konsol Kollu Raf Sistemleri
  • Giydirme Depo Raf Sistemleri
  • Makaralı Kayar Raf Sistemleri
  • Dar Koridor Rafları

Serbest alan tertibi, manuel-otomatik istif makinalarıyla kullanılabilir olması, yükleme yüksekliklerinde ve genişliğinde esnek oluşu, hemen hemen bütün depolama prensiplerine ( FİFO – FİLO ) uygunluk sağlayışı açısından da çok önemlidir.  Ayrıca montajı çok kolay olup kullanılan sistem, zaman ve yer tasarrufu sağladığı gibi pahallı istif araçlarına gerek duyulmadan ve depolarda ek masrafa yol açmadan kullanılabilir. Genelde bu sistem diğer sistemlerle birlikte kullanılarak çeşitliliği artırmaktadır. Ayrıca en küçük alandan en karmaşık depolara kadar geniş bir kullanım sistemi sağlar.

Ağır yük raf sistemleri büyük miktarda aynı cins mallar için uygun olup bu tür mallar için yer kaybı olmadığından fazla miktarlarda stok yapılabilir. Palet ebatları bakımından aynı genişlik ve uzunluktaki mallar için uygundur.

Ağır yük raf sistemleri rafları, özellikle çeşit ve nitelik bakımından aynı özelliklere sahip olan, büyük hacimli ve yüksek miktarda stoklanması gereken ürünler için ideal çözümdür. Aynı zamanda soğuk hava depolarında optimum depolama imkanı sağlaması bakımından idealdir.

Depolama ilk giren son çıkar ( FİLO ) prensibine göre gerçekleşmektedir. Son kullanma tarihi veya ürün lot numaraları kolayca takip edilebilir.

İstifleme araçları ağır raf sistemleri arasında yükleme alanını bir koridor gibi kullanarak malları arka üsten ön alt tarafa doldurarak gelir. İlk konan ürün raftan en son alınır yani bir yönden kullanılabilmektedir. Ayrıca otomatik malzeme akışına entegre edilebilir olması bir diğer ayrıcalığıdır.

Depodaki alanı ve hacimi optimum kullanım sağlaması yönünden Drıve In çok idealdir. Ağır raf sistemleri Sezonluk ürün depolanmasında ( konserve-incir ), gıda, kimya, lojistik, stoklu çalışan firmalarda, hammadde depolamada, soğuk hava depolarında vb. uygulanan sistemdir. Suni Granit Sanayiinde Kür Fırını biçiminde kullanılır.Tüm dikey aksanları izole edilmek suretiyle ısı kaybı önlenir.

  Ağır yük raf sistemleri yükleme ve boşaltma esnasında kullanım kolaylığı bakımından kılavuz rayı önerilir. Kanal derinliğinde istifleyicinin ayaklara herhangi bir hasar vermemesi, zaman kaybını önleme ve istif sürücüsünün geri geri giderken problemsiz çıkması için klavuz rayı konulmaktadır. Soğuk hava depolarında uygulanırken çok düşük derecede ısıya sahip yerler için sıcak daldırma galvaniz olarak yapılması tavsiye edilir.

 

 

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

Web Tasarım  

online alışveriş 

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Program

E-Ticaret sitesi fiyatları  

E-Ticaret sitesi  

Kiralık Ofis  

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

raf sistemleri  

sanal ofis   hazır ofis kiralama  

sanal ofis kiralama  

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara