Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İDEAL RAF SİSTEMLERİ

İdeal Raf Sitemleri , siz değerli müşterilerimize Ankara’da raf sistemleri  sektöründe hizmet vermektedir.

İdeal Raf Sistemleri , çözüm ortaklarıyla birlikte profesyonel çalışma ortamı kurarken, mevcut alan ve bu alana gereken gerçek kapasite, palet çeşitlerini ağırlığını ve ebatlarını, girdilerin niteliğini, sayısı ve değişim periyotlarını. Akabinde oluşan çıktıların niteliği, sayısı ve değişim periyotlarını. Firmanın sipariş hazırlama sürecini, kullanılacak depo sistemini, firmanın mevcut imkanları ve yatırım kapasitesini masaya yatırıp cavaplarını aramaktadır.

İdeal Raf Sistemleri , siz çözüm ortaklarına çeşitli özelliklerde ve ölçülerde bilgisi, imkanları, alt yapısı ve tecrübesiyle istenilen olanakları sunabilmektedir

Bizim

misyonumuz

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile sürekli iyileştirme içinde, kalite hedefleri doğrultusunda, ürün alanımızda kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak firmamızın temel politikasıdır

Firmamızın kalite anlayışı doğrultusunda, müşteri memnuniyeti için gerekli teknik alt yapı ile profesyonel bir çalışma yapılarak, en uygun çözümler sunmak bizim görevimizdir. İlkelerimiz doğrultusunda fark yaratmayı bir amaç bilen kuruluşumuz her işletmenin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve taleplerine cevap vermek için esneklik yaratmaktadır.

Bizim

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider raf sistemleri kurucusu olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

İletişim Bilgileri

Adres : Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezleri C Blok No:29-D, 06374 Yenimahalle / Ankara

Tel: +90 312 385 93 53
Gsm: 0 506 402 88 39

E-posta : [email protected]