Çelik Soyunma Dolapları Kullanmanın Faydaları Nelerdir ?

Çelik eşya alanında sizlere soyunma dolaplarıöğretmen dolaplarıdosya dolaplarıofis malzemeleriçelik kasalarharita plan dolapları,kartoteks dolaplarımalzeme dolapları,klasör dolapları,ayakkabı dolapları,personel dolapları,takım arabası,çalışma tezgahı,emanet dolapları,çelik eşya,askılı dosya dolapları,cep telefonu dolabı,çelik raf,raf sistemleri,depo raf sistemleri,arşiv raf sistemleri gibi değişik bir çok çözüm sunan firmamız isteğinize bağlı olarak tamamı birinci sınıf elektro statik toz boyalı standart veya özel ebat kişiye özel çelik eşya tasarımları yaparak size ihtiyacınız olan en özel çözümleri sunar.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi ile birlikte Ankara ‘da çelik dolap üreticisi olan firmamız Ankara Ostim O.S.B ‘de üretimine devam etmektedir. Adetli satın alımlarda çelik dolap,dosya dolabı,soyunma dolabı ürünlerini başta Ankara ve ilçeleri olmak üzere  tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir.

Soyunma dolabı , dosya dolabı , çelik dolap ,metal dolap ,takım arabası ve çalışma tezgahı üretirken nelere dikkat ediyoruz?

 

İhtiyaç Analizi: Firmanızın bulunduğu sektöre göre ihtiyaçların doğru analizini yapmak çok önem taşır. Örneğin eğitim sektöründeki ihtiyaçlar ile sanayi kesiminin ihtiyaçları birbirinin aynısı olmayabilir. Bu nedenle firmanızın gerçek ihtiyaçlarına uygun bir yol çizimi önemlidir. Bu tip durumlarda yarım asıra dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamız, sizin için ihtiyaçlarınızın analizi konusunda yol gösterici olacaktır.

Mekan ve Ortam Analizi:  Standart ürünlerimiz bazı durumlarda sizin için ideal olmayabilir, eklemek veya çıkarmak istediğiniz bir bölüm olabilir veya tamamen kendi isteklerinize göre bir çelik eşya üretmek istiyor olabilirsiniz yada ürünlerin kullanılacağı ortam ufak veya büyük kalabilir. İşte bu tip durumlarda istediğiniz soyunma dolabı,dosya dolabı,arşiv dolabı veya çalışma tezgahları gibi bütün ürünlerimizde mekanınıza ve ortamınıza uygun çelik ofis ekipmanları konusunda destek veriyoruz.

Ürün Projesi:  Firmanızın bulunduğu mekan ve ortama göre analizi yapılmış, kullanım amacınızın da tespiti yapılmış olan ürünün, müşterilerimiz gözünde canlandırılması ,nasıl bir ürün olacağını görmek çok önemlidir. Sanatın metalle buluştuğu nokta olan firmamız bizden talep etmiş olduğunuz çelik eşya ürünlerinde projelendirme taleplerine karşılık vermektedir.

Çelik Dolap & Metal Dolap Üretimi: Firmanızın ihtiyaçlarını ve firmanızda kullanılacak mekan ve ortamın analizi sonrasında , istediğiniz çelik dolap ürünlerinin üretimi yapılmaktadır.Uzun yıllardan buyana üretim yapan firmamız çeliğe hayat vererek hayalinizdeki metal dolapların üretimini gerçekleştirmektedir.

Teslimat Evresi: Düz ve basit bir şekildeki metal levhadan , fabrikalarınıza değer katan, toparlayan ve güzelleştiren metal dolapların üretimi bittikten sonra kurulu ve montajlı bir vaziyette, kullanıma hazır bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Başta İstanbul,Ankara ve ilçeleri olmak üzere tüm Türkiye’ye teslimat imkanı sunuyoruz.