raf sistemleri ankara

Raf Sistemleri Ankara üretimi olmayan arşivler çoğu zaman ışık görmeyen kuru ortamlarda kurulmaktadır. Bir dosyanın averaj saklama süresi 5 yıl bulunduğunu düşünürsek mekan koşullarının büyük ölçüde önemli olduğunu görebiliriz. Normal olarak muhafaza sürecinde öncelikli her ne kadar mekan olsa da, mekanın içerisinde bulunan sistemde büyük önem arz etmekte ve gerekliliğini her süre ön plana taşımaktadır.

Kompakt dolap, şu demek oluyor ki raylı arşiv sisteminin en önemli özelliği ray üzerinde hareket edebilen, birbirine kapanarak alan tasarrufu elde eden ve kapalı sistemi sayesinde güvelik ve kapasite açısından açık arşiv raflarına göre daha verimli olan sistemlerdir.

Kompakt Dolapların tercih edilme sebebi, alan verimini artırmak, dosyaların muhafaza süresini uzatmak, dosyaları güvende tutmak ve daha fazla kapasiteye sahip olmasıdır. Kompakt arşiv sisteminde dikkat edilmesi gereken noktaları sayacak olursak; sac kalınlığı, aktarma dişlileri, zincir kalitesi, taşıyıcı otomobil kapasitesi, direksiyon kilitleri ve tekerleklerin yük kapasiteleridir. Bir çok firma ve kurumun kullandığı bu sistem çoğu şirket tarafınca amatör bir şekilde imal edilmekte ve müşterinin kıyas etmesi ihtiyaç duyulan bazı detayları atlamasını sağlamaktadır. çünkü kullanım ömrünün daha az olması tamamen dezavantaj olacağından müşterilerimize kaliteli ürün sunmak en önemli ilkemizdir.

Türker Raf ve Depo Raf Sistemleri , Kompakt dolap ve Arşiv Rafları, ağır yük rafları, hafifçe yük rafları, drive-in (içine girilebilir) raflar, konsol kol raflar, mezzanin (balkonlu) raflar, yapı market rafları, giydirme cephe raflar, kutulu ve paletli kayar raflar, arşiv raf sistemleri, Kompakt (compact) arşiv sistemleri, dosya dolapları, soyunma dolapları, depo ve mağaza ekipmanları, market arabaları ve teşhir ürünlerini yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaktadır.

Raf Sistemleri Ankara Firması İdeal Raf Sistemleri’nin Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir