raf sistemleri ankara

Raf sistemleri ankara çelik depolar için en ekonomik ve pratik alternatifler sunar. Hafifçe ürünlerin depolamasında en ucuz seçenektir. Ürünlerin boyutlarına, ağırlığına göre sac tabla seçme imkânı sağlar.

Bu profiller sac tabla sayesinde rafların taşıma kapasiteleri artar; kurulumları kolaydır ve kat aralıkları isteğe bakılırsa ayarlanabilir. Arşivleme alanında en çok tercih edilen raf sistemidir ve düşük maliyetlidir.

Raf Sistemler Ankara Firmasının Avantajları Nelerdir?

Düşük maliyet – Çelik Raf sistemleri, hafifçe yüklü malzemelerin istifi için en karlı ve avantajlı depo raf sistemidir. Sizi maliyetten kurtarırken deponuzu düzene sokar.
Kolay kurulum – Çelik depo raf sistemleri, kolay monte ve de-monte edilen raflardan bir tanesidir. Dışardan bir yardım almadan kendiniz rahat ve hızlı bir halde kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Ayakların hafifçe olması nedeniyle kolayca taşıyabilir, kaldırabilir ve oynatabilirsiniz.

Şık bir görüntü – Çelik depo raf sistemleri çok şık bir görüntüye haiz. Kullanıldığı depolarda görüntü kirliliğine son verir. Düzeli şık ve kibar bir hava katar. Bu özelliğinden dolayı ufak ve orta ölçekli firmalar çelik raf sistemleri Show Room rafı olarak kullanmayı tercih etmektedirler.
Basit temizlenir ve paslanmaz – Çelik depo raf sistemleri çok kolay temizlenir ve paslanmaz. Bununla birlikte kimyasallara karşı çok dayanıklıdır. Kolay kolay şekilde değişimine uğramaz. Deponuza yeni bir hava katmakla birlikte deponuzun temiz kalmasını sağlar.

Çelik depo raf sistemleri Ankara nerede kullanılır?

Çelik depo raf sistemleri hem soğuğa hem sıcağa dayanıklıdır. Bu özelliğinden dolayı oldukça çok sektörde kullanılmaktadırlar. Basit temizlenir özelliğinden dolayı Hastane, eczane yemekhane gibi temizlik ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Kimyasallara karşı dayanıklı ve paslanmaz olması nedeniyle ilaç üretimi ve gıda şeklinde sektörlerde kullanılmaktadır. Devletin resmi dairelerinde, hastanelerde, ofis şeklinde evrakların düzenli bir halde muhafaza edilmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır.

Yalnız depoda ya da iş yerlerinde değil, çelik depo raf sistemleri, evde de kullanılabilir. Mutfağınızda yeterince geniş bir alana sahipseniz, baharat, turşular, kavanozlar benzer biçimde şeylerin düzeni için çelik rafı kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kilerde de kullanabilirsiniz. Eviniz için alternatif bir dekorasyon konsepti düşünüyorsanız, çelik raf kitaplık, ayakkabılık dolap veya farklı bir obje olarak kullanabilirsiniz.

Çelik depo raf sistemleri nereden alınır?

40 yıllık tecrübemizle, deponuz iş yeriniz ofisiniz veya eviniz için en uygun en kaliteli ve en kullanışlı raf sistemleri sunan İdeal raf sistemleri Ankara çelik raf sistemleri konusunda bütün taleplerinize cevap vermektedir. Profesyonel ekibimiz sizi dinliyor gereksinimleri tespit ediyor ve bütçenize uygun ürün sunmaktadır. Çelik depo raf sistemleri alışverişinizi başlatmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

İdeal Raf Sistemleri Ankara Güvencesi ve Kalitesi İle Hizmet Almak İsterseniz Bize Ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir