3 ayaklı raf sistemleri tıpkı sırt sıra depo raf sistemleri gibi kullanılan, belirli bir ölçüye bağlı olmayan uzun ve büyük ebatlı ürünlerin depolanmasına imkân sunan depo raflarıdır. Tutum avantajı, ekonomik fiyatları ve her alana uygunluğu sayesinde yaygın kullanım sahiptir. Özellikle paletlenen yüklerin depolanması mevzusunda büyük kolaylık sağlar.

3 Ayaklı Raf Sistemlerinin Özellikleri

3 ayaklı depo raf sistemleri standart bir ölçüye sahip değildir. Bu nedenle depolama yapılacak alanın en geniş haliyle kullanımı mümkündür. Ancak alan hesaplaması yapılırken, işi bilen ve alanında uzman bir şirket ile çalışmak maliyet bakımından büyük avantaj sağlar.

3 ayaklı depo raf sistemleri, ürün ve malzemelerin paletler şeklinde istiflendiği alanlarda çoğunlukla tercih edilir. Ürünlere ulaşım ve sayım mevzusunda da kolaylık sağlar. Öte yanda hasar ve kayıp şeklinde olası risklerin de en aza indirgendiği bu tür raf modellerinde hızlı aktarma sistemi de kolaylıkla kurulabilir.

3 Ayaklı Depo Raf Sistemlerinin Avantajları

3 ayaklı depo raf sistemleri, bir çok firmanın hem büyük boyutlu bununla birlikte paletli ürün yüklemeleri sırasında kullandığı raf sistemleridir. Özellikle stok sayım sistemi kullanan firmaların maksimum tercih etmiş olduğu pratik raf grubudur. Fonksiyonel kullanım sunması yanı sıra dayanıklı, düşük maliyetli ve kalitedir. Böylece firmaların bütçeleri doğrultusunda yapısal olarak sağlam olan 3 ayaklı sıfır ve ikinci el depo raf sistemleri ile uzun ömürlü depo alanları kurulabilir.

3 ayaklı depo raf sistemlerinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Çok yönlü kullanım

3 ayaklı depo raf sistemleri ankara esnek kullanıma haiz olduğundan, yük kapasitesi değişikliği, deponun işleyiş yapısı ve ürün çeşitliliğine göre çok yönlü şekilde kullanılabilir. Hatta belirli ürün grupları ya da müşterilere ilişik ürünler için ayrı bir bölme bile oluşturulabilir. Böylece çalışma sistemi daha organize ve etkin şekilde düzenlenebilir. Diğer yandan elastiki işleyiş yapısı yardımıyla hızlı yükleme ve boşaltma yapılabilir.

Formunu Uzun Süre Korur

Sistemli şekilde monte edilen 3 ayaklı depo raf sistemleri ankara, ağır ürün grupları ve malzemeler altında azami güç ve sağlamlığa haizdir. Sert ve ağırlığa dayanıklı malzemelerden yapıldığı için operasyon sürecinin hızı ile işleyişine karşı daimi süreklilik içinde kendini soruyarak uzun vadede kâr ettirir. öteki taraftan temel aks yapıları yüksek kaliteli çelikten üretildiği için firmanın en yüksek tonajlı ürünlerini taşıyabilecek şekilde hesap edilerek yapılır.

Güvenlik ve Ekleme Seçeneği

3 ayaklı depo raf sistemlerinin temel kullanım amacı, üzerine eklenen ürünler için güvenli bir depolama olanağı sağlamaktır. Ürün güvenliğinin haricinde çalışanlamış olurın da yaşayabileceği olası kazalara karşı koruma sağlar. Sadece bu durum kurulum aşamasında dikkatli şekilde yapılmalıdır. Böylece dolaylı yoldan da maliyet oluşmasını engeller. 3 ayaklı depo raf sistemleri istenilen her an yapılacak eklemeler ile büyütülebilir. Böylece projenizin yada depo alanınızın gelişme gerektirdiği noktalarda yapılacak eklerle tüm alanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

3 Ayaklı Depo Raf Sistemlerinin Kullanım Alanları

3 ayaklı depo raf sistemleri, büyük boyutlu ve ağır yüklerin depolanmasını gerektiren tüm alanlarda tercih edilebilir. Bunun dışında çoğunlukla tercih edilen diğer alanlar şunlardır:

Antrepolar
Büyük depo alanları
Endüstriyel merkezler
Ağır ürün tasarımı ve üretimi meydana getiren fabrika istif merkezleri
Orta ve büyük ölçekli lojistik firmaları
küçük yada büyük işletme alanları

Sipariş öncesinde 3 ayaklı depo raf sistemlerinin kurulumu için ücretsiz bulgu yapılmasını firmamızdan talep edebilirsiniz. Bulgu sonrası oluşan proje detayları tam da sizin istediğini şekilde hazırlanmış olur. Böylece en uygun fiyat avantajı ve kaliteli işçilik ile ustalaşmış depo alanınızı kurabilirsiniz.

raf sistemleri ankara

raf sistemleri ankara

Raf Sistemleri Hakkında Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bize Ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir