raf sistemleri ankara

Raf Sitemleri Ankara ile raflar hem bireysel tüketiciler hem de endüstriyel kullanıcılar için mevcut olan en popüler depolama sistemlerinden biri haline geldi. İş yerinde metal rafların popüler bir seçenek olmaya devam etmesinin birkaç sebebi vardır. Yalnızca iş yeri depolama gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda metal raflar da dayanıklı, uygun fiyatlı ve çok yönlü bir seçenektir. Rafların, metal rafın bükülmesine veya esnemesine neden olmadan, depolamak istediğiniz şeyin ağırlığını taşıyabilmesi gerekir.

Metal raflar, çeşitli endüstriler için depolama çözümleri sunar. Metal raflar, ağırlığı raflara eşit olarak dağıtmak için tasarlanmıştır. Böylece büyük yükleri taşıyabilir ve eğilmeye karşı koyabilirler. Bazı metal raflar, büyük boyutlu öğeleri yerleştirmek yada ek raflar yerleştirmeyi kolaylaştırmak için yüksekliği ayarlanabilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Tel raflar, depolama olanaklarınızı artırabilir ve depolama alanınızı ihtiyaçlarınıza bakılırsa özelleştirmenize olanak tanır.

Bazı raflar belirli uygulamalara diğerlerinden daha uygundur. Bir kütüphanede veya arşiv amaçlı kullanmak üzere raf arıyorsanız, çelik arşiv raf sistemleri tercih edilebilir. Üretimde kullanılan ağır yüklerin depolanması için ağır yük raf sistemleri kullanılmalıdır. Ağır yük raf sistemleri, her rafta daha yüksek yük taşıma limitlerine sahiptir. Gıda üretiminin yanı sıra otel, bar ve mutfakların ev arkası alanları şeklinde yiyecek ve içecek alanlarında depolama için krom tel raflar fazladan havalandırma ve rahat bakım ile mükemmel bir çözüm sunar.

Raf Sistemleri Ankara Tel Raflar

bir çok sanayi, tel rafların endüstriyel rafların en çekici şekli olduğuna inanıyor. Çok çeşitli ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanım için mükemmeldirler. Bu tip endüstriyel raflar bir tek size daha iyi ürün görünürlüğü sunmakla kalmaz, aynı zamanda çelik raflardan daha iyi hava akışı sağlar. Raf bölümünün her iki tarafından da rahatlıkla erişim sağlar. Çelik raflar kadar dayanıklı olmasa da gene de önemli oranda ağırlık taşıyabilir. Montajı hızlı ve kolaydır ve daha ufak veya daha büyük uygulamalar için idealdir.

Tel raflar toz toplamaz ve yangın durumunda yangın sprink sisteminden su püskürmesine engel olmaz. Bu raflar, sabit üniteler, mobil üniteler ve depo gizleme için mevcuttur. Bu da onları son aşama çok yönlü kılar. Rafların kendisi nispeten hafiftir ve küf yada pas gibi sorunlara karşı dayanıklıdır.

Toplu Depolama Rafları Ankara

Endüstriyel depo raf sistemleri ankara, özel uygulamanız için mümkün olan en iyi yapılandırmaya karar vermenize izin vermeyi amaçlayan inanılmaz derecede geniş bir boyut yelpazesine sahiptir. Bu tür endüstriyel rafların en yaygın çeşitlerinden biri, geniş açıklıklı raftır. Bu raflar, bir yükün üstesinden gelmek için yapılmış ağır hizmet tipi dik ve çapraz desteklere haizdir. Sipariş edilen raf türüne bağlı olarak, tek bir raf çok iyi dayanıklılık sunar.

Çoğu durumda raflar, hasar görmesi durumunda kolayca değiştirilebilen 1cm veya daha kalınca kontrplaktan yapılır. Bununla birlikte, bir nedenden ötürü ahşap rafta saklanamayan öğeler için galvanizli çelik raf panelleri de kullanılır. Bu, kimyasalları, belirli yiyecekleri ve bir ahşap rafın taşıyamayacağı kadar ağır olan öğeleri depolamak için tercih edilebilir.

Palet Raf Sistemleri Ankara

İşletmeniz veya endüstriyel tesisiniz envanteri alırsa veya paletler üzerinde depolarsa, her şeyi zeminden kolayca erişilebilecek bir halde depolamak için bir yere ihtiyacınız vardır. Palet raf sistemleri ankara, problemlerin cevabıdır ve dikey alanı daha iyi kullanmanızı sağlar. Palet depolama rafları, ağır yük sistemleri kiriş seviyelerine ve çerçeveye sahiptir.

Palet raf sistemleri ankara, tüm düzeneğin sağlam bir halde herhangi bir şekilde yıkılmadan bir arada kalmasını sağlamak amacıyla somun, cıvata yada kaynak kullanılarak monte edilir. Raf sistemini zemine sabitlemek için cıvataların kullanılması, rafların forkliftin çatalları tarafınca kazara devrilmesini önlemeye de yardımcı olur. Her bir raf yüksekliği, depolanması ihtiyaç duyulan paletli ürünlere uyacak şekilde ayarlanabilir. Rafların, çeşitli depolama gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirmeye olanak tanıdığı olan geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur.

raf sistemleri ankara

raf sistemleri ankara

Raf Sistemleri Hakkında Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bize Ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir